Archives by Tag 'cevap'

İbadetle ilgili soru ve cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

İbadetle ilgili soru ve cevap İbadetlerle ilgili soru ve cevaplar İBADET Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasakları karşısında sorumlu olan, akıllı ve bülüğ çağına eren müslümana ne denir? Cevap : Mükellef denir.

İbadetle ilgili soru cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

İbadetle ilgili soru cevap İbadetlerle ilgili soru ve cevaplar İBADET Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasakları karşısında sorumlu olan, akıllı ve bülüğ çağına eren müslümana ne denir? Cevap : Mükellef denir.

Tarih 10.Sınıf Soru Cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

Tarih 10.Sınıf Soru Cevap (ESKİ MÜFREDAT) 1.   Yakın Doğu kavramı içerisine hangi coğrafyalar girer? Anadolu, İran, Irak, Suriye, Filistin, Arabistan ve Afrika’daki Mısır’ı içine alan geniş bir bölgedir.

11.Sınıf Tarih Türklerde Sanat Soru Cevap

By yakaza - Tarihi: Cuma, Ocak 31, 2014

11.Sınıf Tarih Türklerde Sanat Soru Cevap 6.ÜNİTE: TÜRKLERDE SANAT 396 – Orta Asya’da görülen başlıca kültür bölgelerinin isimleri nelerdir? ·         Anav kültürü ·         Afanesyevo kültürü ·         Andronova kültürü ·         Karasuk kültürü ·         Tagar kültürü

11.Sınıf Tarih Türklerde Eğitim Soru Cevap

By yakaza - Tarihi: Cuma, Ocak 31, 2014

11.Sınıf Tarih Türklerde Eğitim Soru Cevap 5. ÜNİTE: TÜRKLERDE EĞİTİM   314 – “Örgün Eğitim” nedir? (Belirli yaş grubundaki ve aynı seviyedeki bireylere, amaca göre hazırlanmış programlarla okul çatısı altında yapılan düzenli eğitimdir.)

Protected by Copyscape Online Infringement Detector