Archives by Tag 'cevap'

Yangın Soru ve Cevap

By yakaza - Tarihi: Çarşamba, Haziran 11, 2014

Yangın Soru ve Cevap Soru-1 Portatif yangın söndürme cihazlarının (Örn: 6Kg. ) zeminden ne kadar yükseklikte bulunması gerekir? a-75 cm. b-100 cm. c-Maksimum 150cm. d-Bu ölçü ergonomik olarak kişiden kişiye göre değişmelidir Cevap c

İbadetle ilgili soru ve cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

İbadetle ilgili soru ve cevap İbadetlerle ilgili soru ve cevaplar İBADET Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasakları karşısında sorumlu olan, akıllı ve bülüğ çağına eren müslümana ne denir? Cevap : Mükellef denir.

İbadetle ilgili soru cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

İbadetle ilgili soru cevap İbadetlerle ilgili soru ve cevaplar İBADET Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasakları karşısında sorumlu olan, akıllı ve bülüğ çağına eren müslümana ne denir? Cevap : Mükellef denir.

Tarih 10.Sınıf Soru Cevap

By yakaza - Tarihi: Perşembe, Şubat 6, 2014

Tarih 10.Sınıf Soru Cevap (ESKİ MÜFREDAT) 1.   Yakın Doğu kavramı içerisine hangi coğrafyalar girer? Anadolu, İran, Irak, Suriye, Filistin, Arabistan ve Afrika’daki Mısır’ı içine alan geniş bir bölgedir.

11.Sınıf Tarih Türklerde Sanat Soru Cevap

By yakaza - Tarihi: Cuma, Ocak 31, 2014

11.Sınıf Tarih Türklerde Sanat Soru Cevap 6.ÜNİTE: TÜRKLERDE SANAT 396 – Orta Asya’da görülen başlıca kültür bölgelerinin isimleri nelerdir? ·         Anav kültürü ·         Afanesyevo kültürü ·         Andronova kültürü ·         Karasuk kültürü ·         Tagar kültürü

Protected by Copyscape Online Infringement Detector